لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟!

گرین کارت آمریکا یک ویزای مهاجرتی است که به دارنده آن اجازه اقامت و کار نامحدود در ایالات متحده آمریکا را می‌دهد و بنابر این یکی از محبوب ترین مجوزها در جهان است و هر ساله میلیون ها نفر از سراسر دنیا برای برنده شدن در این فرصت استثنایی در قرعه کشی آن شرکت میکنند.

  شرایط اولیه: 1- داشتن مدارک هویتی (شناسنامه، عکس و…)   2- داشتن مدرک حداقل دیپلم
  داشتن پاسپورت: ثبت نام در مرحله اولیه لاتاری 2024 نیاز به داشتن پاسپورت ندارد!
  مدرک زبان: نیاز ندارد!
  هزینه: ثبت نام در قرعه کشی لاتاری گرین کارت آمریکا رایگان است.

برای شرکت در قرعه کشی لاتاری آمریکا باید عکس مناسب داشته باشید. شرایط عکس برای قرعه کشی لاتاری سختگیرانه است. حتی انحرافات جزئی منجر به رد صلاحیت شما توسط مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده خواهد شد. دولت ایالات متحده قوانین دقیق عکس را برای قرعه کشی سالانه لاتاری وضع کرده است. فرمت، اندازه و تاریخ گرفتن  عکس و همچنین قوانینی برای استفاده از عینک و روسری مشخص کرده اند.

  نکته1: عکس ثبت نام در لاتاری باید با عکس پاسپورت شما متفاوت باشد. برای هر شخص نیز باید یک عکس جداگانه گرفته شود، یعنی عکس متقاضی، عکس همسر و فرزندشان هرکدام باید جداگانه باشد.

  نکته2: عکس باید جدید باشد و حداکثر در 6 ماه گذشته گرفته شده باشد؛ بنابر این بهتر است از عکس لاتاری سال گذشته استفاده نکنید و همچنین متادیتا عکسهای گرفته شده را قبل از بارگذاری پاک کنید!!

  زمینه عکس: زمینه عکس به رنگ سفید، روشن و با نور طبیعی، بدون سایه و هیچگونه طرح پس زمینه ای.

  موقعیت صورت: کاملا در وسط عکس و با نگاه مستقیم به دوربین، چشمها کاملا باز و بدون عینک، موها به طور کامل از روی صورت کنار زده شده باشد و هیچگونه وسیله اضافه مانند هدفون و هندزفری بر روی گوش ها قرار نگرفته باشد. داشتن یک لبخند بسیار ملیح به طوری که دندانهای شما مشخص نباشد مجاز است اما حالت طبیعی چهره نباید به هم بخورد.

  پوشش سر و صورت: پوشاندن سر و صورت فقط در موارد مذهبی برای خانمها مجاز است، آن هم به طوری که صورت فرد به طور کامل پیدا باشد. برای آقایان استفاده از هرنوع پوشش سر و صورت و کلاه مجاز نیست.

  لباس مناسب: پوشیدن یونیفرم و یا لباسی که دارای سرشانه (مثل درجه نظامی و غیره) داشته باشد مجاز نیست. لباس معمولی و روزمره و ترجیحا با رنگی به غیر از سفید مناسب است.

  داشتن ریش و سیبیل: عکس لاتاری باید نشان دهنده وضع فعلی شما باشد و باید عکسی که بر روی پاسپورت شما قرار دارد با عکسی که در زمان ثبت نام لاتاری از آن استفاده می‌کنید تفاوت فاحشی نداشته باشد!

  سایز و حجم عکس: سایز عکس باید حداقل 600*600 و حداکثر 1200*1200 پیکسل باشد.حجم فایل باید کمتر از 240KB بوده و فرمت آن نیز باید JPG (JPEG) باشد. توجه کنید که عکس باید تماما رنگی باشد و به صورت دیجیتالی ادیت نشده باشد.

ثبت نام لاتاری

اگر تمایل به چک شدن مدارک خود و ثبت نام لاتاری آمریکا توسط تیم دیلی اپلای دارید، لطفا اطلاعات فرم زیر را به دقت تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما برای راهنمایی بیشتر باشید

در صورتی که در هر مرحله از ثبت نام مشکلی به وجود آمد، با شماره های زیر تماس بگیرید:

02188856341 – 02188886875

فرم ثبت نام اولیه متقاضیان لاتاری گرین کارت آمریکا:

پس از انجام ثبت نام، کد رهگیری برای شما ارسال خواهد شد. با داشتن این کد شما میتوانید در زمان اعلام نتایج به طور مستقیم از وبسایت رسمی لاتاری آمریکا نتیجه را مشاهده کنید و همچنین در صورت برنده شدن نیز تیم دیلی اپلای به شما اطلاع خواهد داد.