نگارش و ویرایش انگیزه نامه (SOP)

انگیزه‌نامه (به انگلیسی: Statement Of Purpose یا به طور خلاصه SOP) مدرکی است که در کنار رزومه از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. اغلب افراد امکان ارتباط مستقیم با هیئت پذیرش را ندارند و انگیزه‌نامه تنها مدرکی است که از طریق آن می‌توان بر روی انگیزه، علاقه، نگرش خود نسبت به پژوهش و دنیای آکادمیک و همچنین نقاط قوت خود مانور داد و نظر هیئت پذیرش را به خود معطوف ساخت. در واقع، نحوه نگارش انگیزه‌نامه شما در کنار رزومه‌تان معیار اصلی مورد سنجش قرار گرفتن شما برای اخذ پذیرش تحصیلی محسوب می‌شود.
انگیزه‌نامه توصیف ‌کننده و نشان‌دهنده قدرت بیان، اهداف و مقاصد حرفه‌ای و آکادمیک، شور و شوق و انگیزه شما نسبت به تحصیل در یک رشته (گرایش) و دانشگاه خاص است. انگیزه‌نامه به زبان انگلیسی است. همچنین انگیزه‌نامه دربرگیرنده خلاصه‌ای از زندگی تحصیلی و حرفه‌ای شما است. انگیزه‌نامه یا SOP بایست به‌ گونه‌ای تدوین گردد که تنها یک چیز را در ذهن مخاطب ترسیم کند: اشتیاق و میل وافر شما به ادامه تحصیل، پژوهش و کار و سخت‌کوشی و پویا بودن شما.
در وهله اول انگیزه‌نامه به هیئت کمیته پذیرش کمک می‌کند تا به وضعیت فعلی شما، علایق و برنامه‌های آینده و فاکتورهای تاثیر‌گذار بر حرفه شما درک بهتری داشته باشند. بنابراین در قدم اول نگارش انگیزه نامه بایستی اهداف تحصیلی خود را نشان دهید اما به روشی جذاب و داستان گونه. علاوه براین متن انگیزه نامه باید طوری نوشته شود  که به سوال هایی نظیر سوالات زیر پاسخ دهد:
    • دلیل انتخاب رشته  و دانشگاه مورد نظر چیست؟
    • چرا قصد دارید آینده خود را صرف رشته مورد نظر کنید؟
    • چرا باید شما به جای دیگری انتخاب شوید و شایستگی انتخاب شما چیست؟
تمام مدارکی که شما برای دانشگاه ها ارسال می‌کنید نشان دهنده دستاوردها و تجربیات و توانایی های است که در گذشته بدست آورده‌اید؛ اما SOP مشخص کننده انگیزه‌ها، آینده تحصیلی و اهداف بلند مدت شماست. ملاک و معیار هر دانشگاه برای پذیرش متفاوت است. پس نمی‌توان یک SOP را برای تمام دانشگاه ها فرستاد و هر SOP باید مختص همان دانشگاه باشد.
کارشناسان دیلی اپلای با تکیه بر چندین سال تجربه تخصصی در نگارش رزومه و انگیزه نامه ، و با تحصیل در رشته های مختلف دانشگاهی، و گذراندن دوره های مرتبط، آمادگی همه جانبه برای ارائه بهترین خدمات نگارش رزومه و انگیزه نامه را به مشتریان عزیز این مجموعه دارند.
 

انگیزه نامه نشان دهنده انگیزه، آینده و اهداف بلند مدت شماست…

 

فرآیند خدمات نگارش و ویرایش انگیزه نامه (SOP):

1- ثبت سفارش و دریافت فرم پرسشنامه
2- پرداخت هزینه خدمات و ثبت فیش پرداختی
3- تماس کارشناسان دیلی اپلای با شما جهت دریافت اطلاعات تکمیلی (در صورت نیاز)
4- ارسال پیش نویس فایل انگیزه نامه برای بررسی و انجام تغییرات قبل از قالب بندی
5- تحویل نسخه نهایی فایل انگیزه نامه یا رزومه به صورت تایپ شده (Word و PDF)
تعرفه خدمات انگیزه نامه (SOP):
          نگارش: 1 میلیون و 400 هزار تومان
          ویرایش: 800 هزار تومان
 
موفقیت و کسب مدارج و مقامات ممتاز شغلی و تحصیلی تصادفی نیست. زمان را از دست ندهید. همین الان خدمات نگارش انگیزه نامه خود را سفارش دهید. این آغاز راه پیشرفت تخصصی و موفقیت بیشتر است. برای ثبت سفارش نگارش یا ویرایش انگیزه نامه (SOP)، بر روی لینک کلیک کنید.
SOP

برای ثبت سفارش نگارش یا ویرایش انگیزه نامه به صورت تخصصی ، میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید

ثبت سفارش نگارش/ویرایش انگیزه نامه (SOP)