نگارش و ویرایش توصیه نامه

به طور کلی توصیه نامه (به انگلیسی: Recommendation letter)، یک نامه اداری است که با یک ظاهر رسمی یک مقام بالا رتبه برای یک مقام عالی رتبه دیگر صادر نموده و در چند پاراگراف ضمن بیان نقاط ضعف و قوت، همکاری با یک شخص را توصیه می کند.
تعداد توصیه نامه مورد نیاز در فرآیند اپلای کردن برای یک دانشگاه حداقل دو مورد می باشد و بهتر است که دانشجویان از اساتید به نام و شناخته شده تری توصیه نامه بگیرند. بعضی از اساتید به دلیل مشغله کاری زیاد ، از متقاضی می خواهند که توصیه نامه را بنویسد ، سپس آن را به استاد دهد تا امضا کند.
بعضی از دانشگاه ها و اساتید نسبت به صدور توصیه نامه شناخت و تسلط بیشتری دارند و یک توصیه نامه حرفه ای باید در سر برگ رسمی دانشگاه و با مهر و امضای استاد و دانشگاه ارائه شود و بهتر است در پاکت های مخصوص توصیه نامه و به صورت مهر و موم شده در اختیار دانشجویان قرار بگیرد. همچنین در نگارش یک توصیه نامه حتما بایستی از یک بیان رسمی و مناسب برای مکاتبات اداری استفاده شده و در انتها نیز نام و آدرس ایمیل استاد و ترجیحا دانشگاه ذکر شود.
دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری در یک دانشگاه معتبر بین المللی را دارند در روال پذیرش خود حتما باید توصیه نامه داشته باشند و به طور کلی هدف از ارائه توصیه نامه نشان  دادن لیاقت و توانایی یک دانشجو برای ورود به مقطع مورد نظر است و نقش مهمی در اخذ پذیرش و بالاتر بردن شانس بورسیه تحصیلی برای یک دانشجو را دارد. متن توصیه نامه اساتید برای دکتری بهتر است که کامل و جامع باشد. نکته مهم در نگارش متن توصیه نامه اساتید این است که باید سعی شود حتی المقدور از استفاده از متن های آماده و کلیشه ای موجود در اینترنت پرهیز شود و خود استاد به صورت شخصی در مورد هر دانشجو توصیه نامه بنویسد.
کارشناسان دیلی اپلای با تکیه بر چندین سال تجربه تخصصی در نگارش توصیه نامه های متفاوت، و با تحصیل در رشته های مختلف دانشگاهی، و گذراندن دوره های مرتبط، آمادگی همه جانبه برای ارائه بهترین خدمات نگارش توصیه نامه را به مشتریان عزیز این مجموعه دارند.

 

یک توصیه نامه خوب، میتواند نتیجه پذیرش شما را به طور کامل تغییر دهد…

 

 

فرآیند خدمات نگارش یا ویرایش کاورلتر:
1- ثبت سفارش و دریافت فرم پرسشنامه
2- پرداخت هزینه خدمات و ثبت فیش پرداختی
3- تماس کارشناسان دیلی اپلای با شما جهت دریافت اطلاعات تکمیلی (در صورت نیاز)
4- ارسال پیش‌نویس فایل توصیه نامه برای بررسی و انجام تغییرات قبل از قالب بندی
5- تحویل نسخه نهایی فایل توصیه نامه به صورت تایپ شده (Word و PDF)
 
تعرفه خدمات توصیه نامه (Recommendation Letter):
          نگارش:350 هزار تومان
         ویرایش: 250 هزار تومان
موفقیت و کسب مدارج و مقامات ممتاز شغلی و تحصیلی تصادفی نیست. زمان را از دست ندهید. همین الان خدمات نگارش توصیه نامه خود را سفارش دهید. این آغاز راه پیشرفت تخصصی و موفقیت بیشتر است. برای ثبت سفارش نگارش یا ویرایش توصیه نامه، بر روی لینک کلیک کنید.
 
توصیه نامه

برای ثبت سفارش نگارش یا ویرایش توصیه نامه خود به صورت تخصصی ، میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید

ثبت سفارش نگارش / ویرایش توصیه نامه