نگارش رزومه (CV)

شرح سوابق تحصیلی و کاری (Resume یا Curriculum Vitae) متنی است چند صفحه ای، حاوی اطلاعات و مشخصات فردی، که پیش از مصاحبه در اختیار مراکز دانشگاهی و یا کارفرمایان مورد نظر متقاضی قرار گرفته و به آنان این امکان را می دهد تا ارزیابی اولیه ای از توانایی های متقاضی داشته باشند. در واقع رزومه می بایست تصویر ذهنی مناسبی از متقاضی و فعالیت های او در اختیار خواننده قرار دهد. از این رو، رزومه جنبه ای تبلیغاتی داشته که با در اختیار قرار دادن ویژگی های مؤثر و مفید فرد متقاضی، اساتید و یا کارفرما را متقاعد می سازد که از بین چندین داوطلب، متقاضی مورد نظر را برای شرکت در مصاحبه انتخاب نماید. رزومه می بایست مهارت ها و توانایی های شما را به گونه ای مثبت نشان داده و عاری از دروغ و بزرگنمایی باشد.
رزومه از جمله مستنداتی است که به نحو چشمگیری مهارت ها و شایستگی های علمی و حرفه ای شما را برای اخذ پذیرش در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاهی و کاریابی به نمایش می گذارند. نگارش صحیح رزومه و CV فرآیندی دقیق و زمان بر بوده و نیازمند تبحر و تسلط کافی در نگارش استاندارد و حرفه ای اینگونه متون می باشد.
از آنجایی که افراد، با سوابق و پیش زمینه های متفاوت اقدام به درخواست پذیرش در دانشگاه ها و کاریابی در شرکت ها و سازمان ها می نمایند، لذا CV و رزومه باید بر مبنای نیاز هر یک از این نوع افراد طراحی و نوشته شود.
کارشناسان دیلی اپلای با تکیه بر چندین سال تجربه تخصصی در نگارش رزومه و CV، و با تحصیل در رشته های مختلف دانشگاهی، و گذراندن دوره های مرتبط، آمادگی همه جانبه برای ارائه بهترین خدمات نگارش CV و رزومه را به مشتریان عزیز این مجموعه دارند.
 

رزومه مهمترین و نخستین مدرک معرفی شماست…

 

فرآیند خدمات نگارش CV و رزومه:

1- ثبت سفارش و دریافت فرم پرسشنامه
2- پرداخت هزینه خدمات و ثبت فیش پرداختی
3- تماس کارشناسان دیلی اپلای با شما جهت دریافت اطلاعات تکمیلی (در صورت نیاز)
4- ارسال پیش نویس فایل CV یا رزومه برای بررسی و انجام تغییرات قبل از قالب بندی
5- تحویل نسخه نهایی فایل CV یا رزومه به صورت تایپ شده (Word و PDF)
 
تعرفه خدمات رزومه (CV):
          نگارش: 900 هزار تومان
          ویرایش: 600 هزار تومان
موفقیت و کسب مدارج و مقامات ممتاز شغلی و تحصیلی تصادفی نیست. زمان را از دست ندهید. همین الان خدمات نگارش CV و رزومه خود را سفارش دهید. این آغاز راه پیشرفت تخصصی و موفقیت بیشتر است. برای ثبت سفارش نگارش یا ویرایش رزومه و CV، بر روی لینک کلیک کنید.
CV dailyapply

برای ثبت سفارش نگارش یا ویرایش رزومه به صورت تخصصی ، میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید

ثبت سفارش نگارش/ویرایش رزومه