نگارش و ویرایش کاورلتر

کاورلتر (به انگلیسی Cover Letter) نامه ای پوششی است به منظور نشان دادن قابلیت ‎های متقاضی بر مبنای سوابق تحصیلی و همراه با اظهاراتی درمورد دلیل مناسب بودن وی در موقعیت تحصیلی می باشد. اطلاعات بسیاری که در کاورلتر ارائه می شود تقریبا مشابه با رزومه تحصیلی یا CV است. تنها با این تفاوت که برخلاف رزومه متن کاورلتر، به صورت تفصیلی و توضیحی است. علاوه بر این کاورلتر توصیفی در جهت قانع نمودن کمیته پذیرش برای انتخاب متقاضی در موقعیت ارائه شده است. کاورلتر باید CV آکادمیک شما را تکمیل کند و دلیل اپلای شما را توضیح دهد. کاورلتر فرصتی را فراهم می کند تا با انعطاف پذیری بیشتری درباره خود و شخصیت خود نسبت به سایر اسناد دیگر صحبت کنید.
نگارش کاورلتر، فرصتی را فراهم می کند تا هرگونه شرایط خاص و غیرعادی در رزومه، کارنامه تحصیلی و مقاطع تحصیلی تان را شرح داده و در این زمینه شفاف سازی نمایید. این شرایط خاص ممکن است شامل موارد زیر باشند:
  • فاصله یا گپ تحصیلی
  • وجود ضعف در کارنامه، نمرات پایین، دلایل مردودی در دروس یا افت تحصیلی در مقاطع زمانی مختلف
  • فاصله زمانی بین مشاغل
  • تغییرات شغلی
  • تنوع مشاغل و استخدام در شغل های مختلف
علاوه بر این کاورلتر فرصتی مناسب را برای جلب نظر مخاطب درباره سطح حرفه ای وی و بالا بردن احتمال دعوت به مصاحبه شغلی یا مصاحبه تحصیلی می باشد. همچنین کاورلتر توضیحی بر توانایی های متقاضی بر اساس سوابق تحصیلی و عملی به همراه دلایلی جهت مناسب بودن شما در یک موقعیت تحصیلی است. بنابراین دانشجویانی که آگاهی لازم را در مورد نگارش کاورلتر Cover Letter ندارند ممکن است با رزومه یا همان CV اشتباه بگیرند. تفاوت کاورلتر با رزومه در این است که علی رغم یکسان بودن بسیاری از اطلاعات در کاورلتر با رزومه، متن کاورلتر توانایی و افتخارات رزومه را توضیح می دهد در حالیکه در CV به صورت تیتر وار این عناوین بیان می شود.
کارشناسان دیلی اپلای با تکیه بر چندین سال تجربه تخصصی در نگارش کاورلتر، و با تحصیل در رشته های مختلف دانشگاهی، و گذراندن دوره های مرتبط، آمادگی همه جانبه برای ارائه بهترین خدمات نگارش و ویرایش کاورلتر را به مشتریان عزیز این مجموعه دارند.
 

 

 

فرآیند خدمات نگارش یا ویرایش کاورلتر:

1- ثبت سفارش و دریافت فرم پرسشنامه
2- پرداخت هزینه خدمات و ثبت فیش پرداختی
3- تماس کارشناسان دیلی اپلای با شما جهت دریافت اطلاعات تکمیلی (در صورت نیاز)
4- ارسال پیش‌نویس فایل کاورلتر برای بررسی و انجام تغییرات قبل از قالب بندی
5- تحویل نسخه نهایی فایل کاورلتر به صورت تایپ شده (Word و PDF)
 
تعرفه خدمات کاورلتر (Cover Letter):
          نگارش: 1 میلیون و 400 هزار تومان
          ویرایش: 800 هزار تومان
موفقیت و کسب مدارج و مقامات ممتاز شغلی و تحصیلی تصادفی نیست. زمان را از دست ندهید. همین الان خدمات نگارش کاورلتر خود را سفارش دهید. این آغاز راه پیشرفت تخصصی و موفقیت بیشتر است. برای ثبت سفارش نگارش یا ویرایش کاورلتر، بر روی لینک زیر کلیک کنید.
 
cover letter

برای ثبت سفارش نگارش یا ویرایش کاورلتر خود به صورت تخصصی ، میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید

ثبت سفارش نگارش / ویرایش کاورلتر