درباره دیلی اپلای

اپلای، مهاجرت تحصیلی، سرمایه گذاری در خارج از کشور، فاند، بورسیه، خرید ملک در فلان کشور و … واژگانی هستند که این روزها بارها و بارها به گوشمان می خورند. خانواده ی دیلی اپلای با بیش از پنج سال سابقه درخشان در امر مهاجرت، علی الخصوص اعزام دانشجو مفتخر است تا با کادری مجرب و متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های درجه یک دنیا در راستای شرایط و متناسب با رزومه شما بهترین مسیر مهاجرتی را برای شما ترسیم کند تا رویای مهاجرت برای شما به واقعیت زندگی تان تبدیل شود.

خدمات ما در دیلی اپلای منحصر به پیش بردن پرونده ی مهاجرتی مخاطبین عزیزمان نمی شود و شما می توانید در امور مشاوره ای خود در رابطه با مهاجرت، آماده سازی مدارک خود، ترجمه مدارک و سایر خدمات دیلی اپلای با مراجعه حضوری به دفتر تهران واقع در برج سرو ساعی یا از طریق وبسایت و به طور آنلاین امور مهاجرتی خود را زیر نظر متخصصین ما با اطمینان خیال به سرانجام برسانید.

چرا دیلی اپلای؟!

مهاجرت یک امر تخصصی بوده و علاوه بر داشتن انگیزه، نیاز به دقت و پیگیری فراوان دارد. شرایط شما در جلسات اولیه مشاوره به طور کامل بررسی می شود و راه های مهاجرتی متناسب با شرایط شما تحت نظر و مشورت کارشناسان داخلی و بین المللی دیلی اپلای به شما ارائه می شود. سپس پرونده شما با دقت نظر کافی و پیگیری های فراوان شروع می شود تا بتوانیم با توجه به رزومه شما بهترین نتیجه ممکن و حداکثر کمک هزینه ها را دریافت نماییم. هم چنین گزارش ها در دیلی اپلای به طور منظم، روزانه و آنلاین ارائه می شوند که داوطلب کامل در جریان پیگیری پرونده خود در دیلی اپلای قرار بگیرد. کار گروهی، در دسترس بودن برای داوطلب و تعهد بالا نسبت به پرونده ها از شرایط کار در موسسه ما می باشد. هم چنین تعهد ما بر این است که زمان و سرمایه داوطلب خود را مهم ترین فاکتور در انجام پرونده ها بدانیم و تمام تلاشمان را برای حفظ این دو فاکتور مهم و اصلی به کار گیریم.

به علاوه کارشناسان دیلی اپلای هر کدام در سال های اخیر موفق به کسب پذیرش و فاند از دانشگاه های درجه یک دنیا شده اند. هم اکنون تعداد دوازده نفر از کارشناسان  و مشاوران دیلی اپلای مشغول به تحصیل در کشورهای خوب دنیا با فاندهای مورد توجه می باشند.

آمار دیلی اپلای

طی مدتی که افتخار همراهی با شما را داشتیم بیش از یک میلیون دقیقه مشاوره موفق داشته ایم که تجربه ی هر کدام از این جلسات مشاوره خود داستان موفقیت های تازه می تواند قلمداد شود.

با توجه به حساسیتی که در انتخاب پرونده هایمان داریم به راحتی می توانیم ادعا کنیم که به تمام تعهدات خود نسبت به داوطلبین سال های قبل عمل کرده ایم و هیچ پرونده ای را بدون سرانجام نگذاشته ایم. چرا که در نظر ما داوطلب اولویت اصلی موسسه می باشد و تمام توانمان را برای برآورده کردن تعهداتمان به کار می گیریم. بورسیه هایی که دیلی اپلای برای داوطلبین خود تا کنون گرفته است، رقمی باورنکردنی است.

در طی فعالیت مان در سال های قبل موفق شده ایم تا جمعیتی حدود پنجاه هزار نفر را در پلتفرم های در دسترسمان مثل اینستاگرام و … با خودمان همراه کنیم تا کار مشاوره و آگاه سازی داوطلبان را نسبت به مهاجرت به محض همراهی ما دریافت کنید.

و  از همه مهم تر دیلی اپلای دارای مجوزهای لازم و کافی برای انجام امور شما می باشد و جز معدود موسسات مهاجرتی است که با افتخار تا کنون هیچ گونه شکایتی در مورد آن وجود نداشته و بی حاشیه به سرانجام امور داوطلبین خود می پردازد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ما و برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با تکمیل فرم های مربوطه در قسمت سرزمین پیشنهادات (کلیک کنید) با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیلی اپلای را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید